01.jpg 03.jpg

Vítejte na stránkách

společnosti Regionstav s.r.o. -  Kolín
Radek Pohořelický - Regionstav Plus
www.regionstav.com

Naše firemní logo

text


text

O nás

Společnost Regionstav s.r.o. byla založena v roce 2007 a její zaměření souvisí s činností realit, správa majetku a obchodní činnost v oblasti realit.

V roce 2013 došlo k rozšíření činností společnosti o provádění staveb, jejich změn a odstraňování, zpracování odborných posudků, analýz a vypracování technických návrhů.

Společnost je certifikována systémem jakosti, řízení podniku, ISO 9001:2009.
Jednatelé společnosti jsou Radek Pohořelický a Lubor Pohořelický.

Spisová značka: C 131 315 v Praze (Obchodní rejstřík)

Radek Pohořelický - firma Regionstav Plus, se zabývá činností: provádění staveb a jejich odstraňování, opravy a údržba nemovitostí, revitalizací bytových domů, poradenskou činností, zpracováním odborných posudků, přípravou a vypracováním technických návrhů. Firma byla založena v roce 2009. Vznikla na základě fyzické osoby Radek Pohořelický.

Živnostenský list: čj.2481/2009/OŽU/L/6 vydaný v Kolíně. (Živnostenský rejstřík)
IČO: 618 80 221
DIČ: CZ7103130793

Radek Pohořelický je certifikovanou osobou cechu zateplování budov a disponuje certifikátem systému jakosti ISO 9001:2009.

Hlavním předmětem společnosti Regionstav s.r.o. a firmy Radek Pohořelický - Regionstav Plus je prováděcí činnost při revitalizacích obvodových plášťů panelových domů. Další činností je poskytování technických dozorů nad prováděnými pracemi stavebních činností v oblasti rekonstrukcí a zateplování objektů.

Naše specializace je zaměřena především na oblast snižování tepelných ztrát budov, kde poskytujeme kompletní servis k úspěšnému získání případných dotačních titulů z programů MŽP resp. SFŽP ( Zelená úsporám ), případně budoucí ( PANEL 13+) poskytovaný SFRB. Tím tak investorům nejenom významně pomáháme přiblížit se k samotné realizaci oprav obvodových plášťů budov, ale i snižovat náklady spojené s realizací zateplování bytových domů. Součástí zpracovaných podkladů, které pro žadatele zajišťujeme, jsou předprojektová hodnocení (energetická posouzení), projektové dokumentace, energetické audity včetně energetických štítků budov, krycí listy, vyplněné žádosti pro udělení dotačních podpor a zajištění stavebních povolení.

Dále je možné pro naše partnery zajistit také výběrová řízení firem, které poptáváme na základě předložených požadavků investorů, kdy společně řešíme technické detaily a cenové nabídky firem vedoucích k samotné realizaci zateplení bytových domů. Velmi efektně pracujeme ve prospěch investorů, kterým šetříme nejen čas, ale hlavně nutné finance pro úspěšné zajištění projektu. Na základě našich zkušeností vyhodnocujeme zda-li předložené nabídky uchazečů o dílo, která jsou investorům předkládány, odpovídají poptávce a obsahují vše potřebné.

V případě Vašeho zájmu Vás rádi provedeme po našich realizovaných zakázkách a případně můžeme zajistit referenční kontakty na předsednictva výborů, se kterými jsme již v uplynulém období spolupracovali.

nahoru